Блогерка рекомендує дітям препарат, передозування якого викликає галюцинації і смерть: “Спасибо администрации TikTok”


Загрузка...



У соціальній мережі “TikTok”, за заборону якої після смертельного челенджа з дротаверином виступив дитячий омбудсмен Микола Кулеба, продовжують рекламувати спазмальгетики, що викликає галюцинації, звикання і вражає печінку. В опублікованому відео блогерша дякує адміністрації ТікТока за те, що це відео до сих пір знаходиться у відкритому доступі, передають Патріоти України.

На знятих кадрах яскраво нафарбована жінка невизначеного віку рекомендує приймати спазмолітики, які продаються в аптеках без рецепта, стверджуючи, що про передозуванні вони викликають галюциногенний ефект і так званий “тріп”.

Пізніше блогерша додає, що цей препарат у великих дозах викликає звикання і відмову роботи печінки. “А також вам загрожують психічні розлади і коматозний стан до кінця вашого життя”, – з посмішкою говорить жінка. В кінці відео жінка висловила слова подяки на адресу адміністрації ТікТока, що не видаляє це небезпечне відео.

Патріоти України

Підписуйтеся на наш та Телеграм канал, щоб бути в курсі всіх актуальних новин


Загрузка...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Show Buttons
Hide Buttons